Jak začít s hubnutím (když vůbec nevíte jak na to)?

Začátky bývají těžké snad úplně ve všem. Nikdo učený z nebe nespadl, že? I k hubnutí je třeba několik základních znalostí.

Na internetu se dočtete spoustu věcí. Něco z nich funguje a něco naopak vůbec. Něco funguje krátkodobě a něco Vám může dokonce poškodit zdraví.

Pokud chcete dlouhodobě zhubnout, zapomeňte na detoxy, dietní koktejly, prášky na hubnutí a podobně. Lepší než držet nesmyslnou dietu je dodržovat prostě zdravý životní styl. Ale co to je a jak na to?

Základní principy jsem pro Vás sepsala do Pomocníka pro hubnutí. Je zdarma ke stažení a po jeho přečtení budete mít představu, co třeba děláte špatně a proč Vám hubnutí nejde.

Pokud se chcete dozvědět více, sestavila jsem dvě výzvy. První výzva je podle mého názoru ideální pro začátečníky. Je na tři měsíce a dostanete k ní jídelníček, podrobnější návody kdy, co a proč jíst a cvičení 3x týdně.

Druhá výzva je náročnější, intenzivnější. Je na 30 dní a cvičí se každý den. Opět dostanete jídelníček a další hubnoucí tipy.

Po absolvování jedné nebo druhé výzvy budete vědět vše, co k hubnutí potřebujete znát. A navíc, pokud se budete držet mých rad, tak opravdu zhubnete.

Pokud chcete jen začít cvičit, tak jsem vytvořila dva programy. První je Program pro úplné začátečníky na 30 dní. Cvičíte 15 minut denně a každý den Vám pošlu odkaz na lekci, kterou máte odcvičit. A kompletní program na měsíc – podle mého názoru zvládnou i začátečníci, ale je vhodný spíše pro pokročilé cvičence :). Zde obdržíte 20 lekcí, opět v přesném pořadí, jak je máte odcvičit.

Poslední variantou je členská sekce se všemi videi, která jsem kdy vytvořila a postupně tam další videa přidávám. Lekcí je tam v současné chvíli okolo 90-ti a můžete si jí objednat na měsíc nebo na rok. Zde si můžete vybrat to, na co máte zrovna chuť a čas.

 

Přeji úspěšné začátky 🙂

Šárka