FITNESS SE VĚNUJI JIŽ
20 LET

Dobrý den,
jmenuji se Šárka Kubištová, je mi 38 let a mám dvě děti. Od roku 2003 předcvičuji skupinové lekce různých druhů cvičení pro ženy, muže i děti v Kolíně. Od roku 2018 působím také jako také online trenér se zaměřením na cvičení pro ženy a vytvářím pro ně účinné hubnoucí programy a jídelníčky.
 
V poslední době se věnuji funkčním a kruhovým tréninkům nebo TABATĚ.
V Sokolovně cvičím 3x týdně. Zároveň pro zpestření přidávám lekce deepworku, bodyformu nebo klasického aerobiku.
 
Působím jako samostatný lektor v kolínské Sokolovně. Mám za sebou celou řadu školení a kurzů, ale hlavně 19 let praxe. Přijďte si vyzkoušet některou z mých lekcí. Nebo se podívejte na lekce, podle kterých můžete cvičit i doma.

Jak cvičím já sama?

Už jsem zmínila, že cvičím 3x týdně skupinové lekce v Kolíně. Většila lekcí je s vlastní vahou. Do kruhového tréninku přidávám trx, bosu, stepy, branky, 2 kg činky apod. Někdy samozřejmě není možné, abych si při lekcích cvičila sama naplno, ale je třeba abych se věnovala také klientkám. 

Online lekce připravuji 1x až 2x týdně. Převážná většina je také s vlastní vahou. Lekce trvají okolo 40 minut. 

Celkem tedy v průměru cvičím 4x týdně po 60 minutách s vlastní vahou. 

Na více pohybu nezbývá moc času. Výjimečně si jdu zaběhat, párkrát jsem navštívila posilovnu, ale to spíše pro zpestření nebo se přiučit něco nového. V práci většinu času prosedím a jinak jezdím všude autem :). Nikde potají nezvedám činky, opravdu ne 😀

Předcvičování je můj velký koníček, ne práce. Moje pracovní zaměření je úplně jiné.