první věc po ránu, kterou uděláte by mělo být to, že vypijete sklenici vody - zalijete organismus jako suchou kytku
po hodině cvičení doplňte minimálně půl litru tekutin
pokud je Vám to příjemné, tak pijte i při cvičení - kdykoliv, kdy máte potřebu se napít - nehleďte na pokyn od lektora, že se máte jít napít a kdy. Ale zase nechoďte pít každých pět minut….doufám, že si rozumíme 🙂
vypijte minimálně dva litry tekutin za den - nejlépe tedy vodu, žádné slazené a bublinkové nápoje
připravte si dvoulitrovou lahev nebo konvici s vodou. Musíte vidět, kolik jste toho vypili. Jinak máte opět jen představu o tom, že jste toho přece vypili hodně.
Nádobu si postavte před sebe na stůl - v práci nebo doma